Destacat trobada amb Empreses Cubanas durant la FIHAV 2018.

02/11/2018
FIHAV 2018

La Fira Internacional de l'Havana constitueix la borsa comercial multisectorial de major concurrència a Cuba i una de les principals d'Amèrica Llatina i el Carib, mostra del prestigi del país a escala mundial.

La nostra Associació d'Empresaris Catalans a Cuba, porta dos anys participant en la FIHAV, on cada any ens acompanyen empreses catalanes amb gran interès en el mercat de Cuba. Cada veus són mes les empreses que atretes per les grans oportunitats de negoci que ofereix l'illa a les invesriones estrangeres, s'acosten a aquesta faria multisectorail, que obre les seves portes a la presentació de projectes de gran interès per al mercat cubà. En aquesta II Trobada Internacional d'Empresaris Catalens a Cuba, ens van acompanyar empreses de Girona i Tarragona, a qui els agraïm la seva participació i la confiança que han dipositat en la nostra associació.